WOLONTARIUSZE POSZUKIWANI!

 

Spragnieni przeżycia przygody w pięknych okolicznościach przyrody?
Chętni do poznania niebanalnych ludzi z różnych stron świata?
Gotowi na przyjęcie tony dziękczynnych uśmiechów od biegaczy? 

 

Jeżeli co najmniej raz powiedziałeś "tak" zapraszamy do naszej organizatorskiej ekipy. Pierwszym krokiem jest wypełnienie formularza, który pozwoli nam poznać Twoje możliwości i umiejętności. Dalej będziemy w stałym kontakcie ustalając wspólny plan działania wszystkich wolontariuszy. 

Zapisy na Wolontariat 2018 rozpoczniemy latem.

 

 

Zgłoś się do wolontariatu podczas
zawodów Łemkowyna Ultra - Trail®

Wypełnij formularz

 

Zaznacz w formularzu kiedy będziesz dostępny i w czym czujesz się najlepiej, co chciałbyś robić (przygotowywanie biura zawodów, pakowanie pakietów itd.; praca w biurach zawodów; obsługa obcojęzycznych zawodników; znakowanie trasy; obsługa startu, mety; obsługa punktów itd.). 

 

Impreza co roku dynamicznie się rozwija dlatego potrzebujemy pomocy w każdej formie i w każdym miejscu. Główną bazą będzie Krosno, ale biegacze potrzebują pomocy wszędzie tam, gdzie jest bieg. Będziemy dzielili się na osoby w biurach zawodów, jak i pomagające w znakowaniu trasy. Niektórzy będą mieli możliwość pomocy biegaczom na punktach żywieniowych, inni przygotują pakiety startowe. Wszystko zależy od Twojego zaangażowania i możliwości czasowych.

 

TO CO WAM ZAPEWNIAMY:

 

  • jedyny i niepowtarzalny polar z logiem Łemkowyny;
  • noclegi w warunkach turystycznych;
  • wyżywienie;
  • Łemkowską chustę wielofunkcyjną;
  • możliwość uczestniczenia w organizowaniu jednego z największych festiwali biegowych w Polsce;
  • dużo kawy i bardzo pozytywną atmosferę.

 

Serdecznie zachęcamy do uzupełnienia zgłoszenia poprzez formularz. Będziemy z Wami w kontakcie w celu ustalenia szczegółów Waszej przygody w Beskidzie Niskim.  

 

883 886 219 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.