WOLONTARIUSZE POSZUKIWANI!

 

Być Wolontariuszem nie tylko brzmi dumnie!
To również okazja, by nabierać świeżej energii w towarzystwie fantastycznych ludzi.
To możliwość do odkrycia nowych stron magicznego Beskidu Niskiego.
To szansa na realizację swoich pasji i narodziny nowych pomysłów do
realizacji. 

 

Jeżeli chcielibyście dopisać swoje wrażenia z wolontariackiej przygody zapraszamy do naszej organizatorskiej ekipy. Pierwszym krokiem jest wypełnienie formularza, który pozwoli nam poznać Twoje możliwości i umiejętności. Dalej będziemy w stałym kontakcie ustalając wspólny plan działania wszystkich wolontariuszy. 

 

 

Zgłoś się do wolontariatu podczas
zawodów Łemkowyna Ultra - Trail®

Wypełnij formularz

 

Zaznacz w formularzu kiedy będziesz dostępny i w czym czujesz się najlepiej, co chciałbyś robić (przygotowywanie biura zawodów, pakowanie pakietów itd.; praca w biurach zawodów; obsługa obcojęzycznych zawodników; znakowanie trasy; obsługa startu, mety; obsługa punktów itd.). 

 

Impreza co roku dynamicznie się rozwija dlatego potrzebujemy pomocy w każdej formie i w każdym miejscu. Główną bazą będzie Krosno, ale biegacze potrzebują pomocy wszędzie tam, gdzie jest bieg. Będziemy dzielili się na osoby w biurach zawodów, jak i pomagające w znakowaniu trasy. Niektórzy będą mieli możliwość pomocy biegaczom na punktach żywieniowych, inni przygotują pakiety startowe. Wszystko zależy od Twojego zaangażowania i możliwości czasowych.

 

TO CO WAM ZAPEWNIAMY:

 

  • jedyny i niepowtarzalny pakiet dla każdego Wolontariusza;
  • noclegi w warunkach turystycznych;
  • wyżywienie;
  • możliwość uczestniczenia w organizowaniu jednego z największych festiwali biegowych w Polsce;
  • dużo kawy i bardzo pozytywną atmosferę.

 

Serdecznie zachęcamy do uzupełnienia zgłoszenia poprzez formularz. Będziemy z Wami w kontakcie w celu ustalenia szczegółów Waszej przygody w Beskidzie Niskim.  

 

883 886 219 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.