https://www.columbiasportswear.pl/

Marki Columbia nikomu przedstawiać nie trzeba. Założona w 1938 roku w Portland firma to nie tylko producent znanej na całym świecie odzieży outdoorowej, ale też właściciel linii Montrail przeznaczonej do biegów trailowych.

W butach Columbia Montrail startuje i trenuje m. in. Marcin Świerc, nasz najmocniejszy eksportowy biegacz górski, który zajął m. in. 1. miejsce podczas TDS w 2018 roku oraz 2. miejsce podczas CCC w 2017 roku.
Marka Columbia wspiera również Vita Otevrela, zawodnika z Czech, do którego należy rekord naszej koronnej trasy 150km. Vit pokonał ją w 16:39:48 w 2017 roku, bijąc poprzedni rekord o przeszło 40 minut! W tym roku Vit wystartuje w ŁUT 70, a za jego start już teraz trzymamy mocno kciuki!

Columbia wspiera naszą imprezę w sposób absolutnie wyjątkowy. To właśnie puchowe kamizelki Columbia z technologią Omni-Heat zagrzewają naszych wolontariuszy do niezwykłej pracy i budowania gorącej atmosfery. A bluzy czekające na wszystkich finisherów trasy ŁUT 150 są nie lada motywacją dla tych, którzy mierzą się z tym morderczym dystansem.
Co roku są także z nami pracownicy Columbii, na naszych trasach niejednokrotnie spotkać można Rafała Tyszkiewicza (Country Manager) oraz Martina Nyvlta (Marketing Manager).