Uff, udało się nam odwołać wszystko, co odwołania wymagało.

Kończymy też techniczne przygotowanie przepisań, voucherów i innych opcji, które możecie wybrać w związku z przełożeniem ŁUT 2020 na 14-16 maja 2021.
Procedura będzie wyglądać następująco:
We wtorek, 27 października 2020, na Wasze skrzynki mailowe wyślemy wiadomość z indywidualnym linkiem do formularza, w którym musicie odpowiedzieć na jedno zasadnicze pytanie - co chcecie zrobić ze swoją opłatą startową za przełożoną imprezę.
Na odpowiedź będziecie mieli 3 tygodnie, tj. do 23:59 we wtorek 17 listopada. Wybory będą następujące:
- Przesunięcie opłaty na imprezę majową
Wpisowe wraz z Waszym zgłoszeniem przesuwa się na maj. Możecie to zaznaczyć w formularzu, ale będzie to też domyślna opcja, tj. jeśli nie klikniecie w linka i nie wypełnicie formularza - Wasza opłata automatycznie przesunie się na maj.
- Voucher o wartości wpłaconej przez Was kwoty
Voucher do wykorzystania na wszystkie imprezy organizowane przez Fundację Ultra w 2021 oraz 2022 roku, tj. Łemkowyna Winter Trail, Łemkowyna Ultra-Trail® (standardowa październikowa), Maraton Wigry oraz gdyby ktoś miał dość biegania - rower - Szuter Master
- EKOwsparcie
Wpłacona przez Was kwota trafia w 70% na ekologiczny projekt Fundacji (będzie to dofinansowanie instalacji fotowoltaicznej dla jednej ze szkół na terenie Beskidu Niskiego, więcej info wkrótce), pozostałe 30% zasili działalność Fundacji w tych niepewnych czasach.
- Wsparcie Fundacji Ultra
Wpłacona przez Was kwota zostaje przekazana w 100% na działalność statutową naszej Fundacji.
- Zwrot 100% wpłaconej kwoty w terminie nie dłuższym niż 180 dni
Zgodnie z art. 15 zp. ust 1. Ustawy z dnia 2 marca 2020 r.o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych.
Osoby, które będą chciały zmienić trasę w ramach majowej imprezy, będą mogły to zrobić na dotychczasowych zasadach, w miarę dostępnych miejsc na poszczególnych trasach. Przenoszenie pomiędzy trasami zaczniemy po zamknięciu opcji wyboru przeznaczenia opłaty startowej.
Pytacie też o dodatkowe zapisy na maj dla osób dotychczas niezarejestrowanych. Gdy tylko sfinalizujemy powyższy proces i już będzie wiadomo, ile osób z pierwotnej listy zostaje na maj, wówczas być może w miarę dostępnych miejsc otworzymy dodatkowe zapisy.