Za kilkanaście dni VII edycja ŁUT, dlatego lecimy do Was z kilkoma istotnymi informacjami.

1) Udostępniamy harmonogram zawodów. Zwróćcie uwagę na godziny startów. Udało się także umożliwić odbiór pakietów w Krośnie, dla Łemko Trail w sobotę, przed startem.
2) Trasy ŁUT 150, ŁUT 70, Łemko Maraton 48 oraz Łemko Trail 30 zostały podzielone na dwie grupy startowe. Godziny startów zostały przydzielone zgodnie z Waszym indeksem ITRA i nie podlegają zmianie. Do strefy startowej zgłaszacie się zatem o wyznaczonej godzinie, która znajduje się obok Waszego nazwiska na liście.
https://b4sportonline.pl/LemkowynaUltraTrail/
3) Zakończyliśmy sprzedaż biletów na transporty dodatkowe. Tym, którzy się zagapili nie możemy obiecać, że w autokarze, na daną godzinę, znajdą się wolne miejsca. Jeśli miejsca będą, to oczywiście będziecie mogli kupić bilet przed odjazdem autokaru.
UWAGA! Biletów nie wydajemy w formie fizycznej, wszyscy, którzy je zakupili znajdą się na listach, na podstawie których będziemy wpuszczać do autokarów.
4) Przed startem będziecie mogli nadać depozyt. Depozyty będą do odbioru na mecie (Komańcza lub dla ŁUT 100 – Iwonicz-Zdrój). Trasa ŁUT 150 dodatkowo może nadać przepak na Chyrową. Pamiętajcie jednak, aby depozyty i przepaki nie były zbyt duże.
5) Aby uniknąć kumulacji dużej ilości zawodników w biurze zawodów, w tym roku, wyposażenie obowiązkowe sprawdzane będzie na trasie.
6) Na stronie znajdziecie poprawione profile tras i mapy. Podrzucamy również mapę google z wszystkim aktualnymi punktami.
https://drive.google.com/open?id=1QNV00LYcq6sC_3hrjkZwMK11ONH4Gi6-&usp=sharing
7) W sklepiku możecie zakupić trackcoursy – dla tras ŁUT 150, ŁUT 100 oraz ŁUT 70.