Wiemy, że zawzięcie trenujecie i planujecie wyjazd w Beskid Niski, więc mamy kilka informacji, które Wam te planowanie ułatwią.
1) Zaktualizowaliśmy harmonogram całych zawodów, w tym godziny pracy biur zawodów oraz dekoracje (najpewniej będą dostępne tylko dla nagradzanych zawodników, pozostałe osoby wyłącznie online). Harmonogram znajdziecie w załączonej grafice lub pod linkiem: https://bit.ly/3myn6gO
2) Dziś w nocy zaktualizowaliśmy godziny odjazdów autobusów na starty oraz z mety. Możecie już więc dostosować zakup do nowych godzin startów. Bilety dostępne tutaj: https://sklep.ultralemkowyna.pl/pl/c/Bilety/46
Bilety na starty tras 70, 48 i 30 mają zawsze dwie godziny odjazdów - nie musicie wybierać konkretnej, przypiszemy Wam godzinę w zależności od grupy startowej, do której zostaniecie przydzieleni.
Osoby, które kupiły bilety przed aktualizacją godzin autobusów, w najbliższych dniach otrzymają od nas maile z informacją nt. aktualizacji godziny ich kursu.
3) Osoby, które już są zapisane przypiszemy do konkretnych grup startowych już w tym tygodniu. Podziału dokonujemy na podstawie ITRA Performance Index. Szybsi pobiegną najpierw w drugiej grupie wolniejsi.