Trenujecie? 
Jeśli tak, to dobrze, bo my bierzemy się do roboty! 
Jeszcze nie wszystko jest dopięte na ostatni guzik, bo w tych czasach sytuacja zmienia się zbyt szybko, żeby wszystko było dopięte, ale wygląda na to, że ogarniemy to tak, byście w weekend 23-25 października mogli przebiec swoje wyczekiwane dystanse w Beskidzie Niskim.
Nie jest jednak tak kolorowo, więc kilka rzeczy musieliśmy zmienić. Poza covidowymi standardami, jak dodatkowe wymogi sanitarne (maseczki, dezynfekcja, zakaz przebywania publiczności na starcie, mecie oraz w punktach odżywczych), musieliśmy zmienić harmonogram tak, byście nie gromadzili się w zbyt duże grupy. 
Poszczególne trasy, których przebieg zasadniczo nie zmienia się względem lat poprzednich, startują więc wg poniższego harmonogramu:
- ŁUT 150 - start w dwóch grupach w noc z piątku na sobotę (23/24.10) o godz. 1:00 i 2:00
- ŁUT 100 - start w dwóch grupach w noc UWAGA z soboty na niedzielę (24/25.10) o godz. 1:00 i 2:00
- ŁUT 70 - start w dwóch grupach w UWAGA niedzielę (25.10) o godz. 7:00 i 7:30
- ŁM 48 - start w dwóch grupach w sobotę (24.10) o godz. 9:00 i 9:30
- ŁT 30 - start w dwóch grupach w sobotę (24.10) o godz. 7:00 i 7:30
Zdajemy sobie sprawę, że trasy ŁUT 70 i ŁUT 100 zmiany harmonogramu dotknęły bardzo mocno - na tyle, że przesunął się dzień startu. Przykro nam, że być może niektórym pokrzyżuje to plany, ale było to najmniejsze zło, jakie mogliśmy wyrządzić organizując tegoroczną edycję zgodnie z obowiązującymi nas wymogami.
Osobom, które już opłaciły start na tych dystansach zapewniamy możliwość zwrotu 100% wpisowego, przepisania pakietu na przyszły rok lub przepisania się bezkosztowo na inną trasę w tym roku. Mamy nadzieję, że większości z Was uda się jednak wystartować.
W związku z zawirowaniami przedłużamy też do 30 września termin na zgłoszenia, zmianę trasy itp.
W najbliższych dniach roześlemy też instrukcję dot. biletów na nasze autobusy. Dostosujemy harmonogram autobusów do nowych godzin i nie będzie problemu z podmianką.
Szczegóły dot. dokładnych lokalizacji, godzin otwarcia oraz zasad panujących w biurze zawodów opublikujemy wkrótce.
P.S. Są wolne miejsca na wszystkie trasy, więc jeśli ktoś się do tej pory wahał, to można się śmiało zapisywać.