Podsumowanie losowania!

Dla tras ŁUT 100 i ŁUT 70, gdzie ilość zgłoszeń przekroczyła limit, wylosowaliśmy osoby, które znalazły się na liście rezerwowej. Osoby, które nie zostały wylosowane znajdują się na głównej liście i biegną.
ŁUT 70 - lista rezerwowa: 
https://bgtimesport.pl/zawody/lista/id/278/bieg_id/320
ŁUT 100 - lista rezerwowa: 
https://bgtimesport.pl/zawody/lista/id/278/bieg_id/319

Osoby z listy rezerwowej mają teraz 3 opcje:

1) Zostać na liście i czekać. W miarę zwalnianych miejsc (zawodnicy rezygnują ze względu na kontuzje, pracę, wesela itp.) będziemy przepisywać osoby z listy rezerwowej na listę główną. Sporo osób w poprzednich latach rezygnowało. Policzyliśmy, że jest duża szansa, zwłaszcza dla 70-tki, że wszyscy z Was finalnie wejdą na główną listę. Jeśli wybieracie tę opcję nie robicie nic:). Kolejność przepisywania z listy rezerwowej na główną, jak kolejność w losowaniu (dla ułatwienia nadaliśmy Wam numery od 1 - wchodzicie po kolei).

2) Jeśli nie chcecie żyć w niepewności, możecie zrezygnować i od razu zwracamy Wam 100% wpisowego. Jeśli wybieracie tę opcję dajcie znać mailem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

3) Możecie zmienić trasę na inną, która ma jeszcze wolne miejsca (w tej chwili 150, 48 i 30km). Wówczas zwracamy Wam róznice wpisowego (jeśli trasa jest tańsza) lub dopłacacie (jeśli trasa jest droższa). W tej sprawie również prosimy o mail na: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jeśli do dnia 6 września (ostateczna data zamknięcia wszystkich zapisów) na liście rezerwowej będzie jeszcze ktokolwiek, wówczas odsyłamy 100% wpisowego i likwidujemy listę rezerwową.