Drodzy biegacze,

Przekazujemy Wam kilka istotnych informacji:

1. W związku z Waszymi prośbami, wynegocjowaliśmy z przewoźnikiem, iż ostateczną liczbę chętnych na transport podamy 23 września. Zatem do tego czasu, wszyscy zapominalscy mogą jeszcze opłacić transport. Po tym terminie nie będziemy już dopisywać chętnych, nawet tych bardzo błagających  :) Zatem macie 6 dni na podjęcie decyzji!

2. Zapisy, rezygnacje oraz wszelkie zmiany na liście są możliwe tylko do 23.09.

Zgodnie z regulaminem: nie przepisujemy pakietów na inne osoby i na przyszły rok; przepisywanie się pomiędzy trasami jest możliwe tylko w przypadku wolnych miejsc (czyli z dłuższych tras tylko na Łemko Maraton i Łemko Trail).

W przypadku rezygnacji do 23.09 przysługuje Wam zwrot 40% opłaconej przez Was kwoty, po tym terminie nie zwracamy wpisowego.

3. Nie organizujemy dodatkowego transportu na starty (transport na start jest tylko w przypadku trasy Łemko Trail – w cenie wpisowego).

4. https://www.facebook.com/events/607719409329677/ - zapraszamy do dołączenia do wydarzenia na FB.

5. Jeżeli szukacie miejsca u kogoś w samochodzie, bądź macie do zaoferowania miejsce , zajrzyjcie tutaj: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1R5iJV4dFg4MoOSs9RG23LNGpZ-6uCuKvdL8Sis5vpyI/edit#gid=0 – Lista wspólnych przejazdów / mam miejsce, szukam miejsca/.

6. Jeśli szukacie miejsc noclegowych, zwłaszcza biegacze tras ŁUT 70, Łemko Maraton i Łemko Trail – polecamy miasto Krosno oraz Iwonicz Zdrój. Odległości są bliskie, a trochę miejsc noclegowych jeszcze jest.

W razie pytań, niejasności, piszcie: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.